0533 684 3415

Sosyal Medyada Biz}

Kampanya Spotu Başlığı
They start declaring you this and that. Either way, I technically inherit your building and your spaceship. Which means Planet Express is now… Awesome Express. You rotten kids!
TÜMÜNÜ GÖR

Hakkımızda

Cansu Su Taşımacılık temel vizyonu olarak belirlediği; hızlı, kaliteli, evrensel standartlarda ve uzmanlaşmış hizmet anlayışını tüm Türkiye’yi kapsayacak şekilde hızla yürütmektedir. Uzman kadrosu ve ileri teknolojik ürünlere verdiği önemle, dünyadaki yeni teknolojileri yakından takip ederek, halkımızın hizmetine sunmak için çalışmalarını sürdürmektedir.

Vizyonumuz

Çağımızda baş döndürücü bir hızla artan teknolojik gelişmelerin alanımızdaki yansımalarını sizlere aktararak sürekli yeni değerler üretmektir. Ayrıca şirketimiz insan sağlığı için, sektörün içinde bulunduğu değişim sürecinde, eğilimleri ve teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek , önde olmayı hedeflemektedir. Bu hedefler doğrultusunda; Dengeli ve sağlam büyüyerek güvenilir bir şirket olmak, Hizmette kalite, doğruluk ve istikrar sağlamak, Şirketimizin faaliyet alanında bulunan ürünlerle ilgili yenilikleri ve teknolojik gelişmeleri uluslararası standartlar doğrultusunda öncelikli olarak ülkemize getirmek, Satılan ürünlerin ülkemiz verimliliğine katma değer sağlayan, sosyal sorumluluğa sahip olması için hizmet vermeye devam etmekteyiz.