0533 684 3415

Sosyal Medyada Biz}

Kampanya Spotu Başlığı
They start declaring you this and that. Either way, I technically inherit your building and your spaceship. Which means Planet Express is now… Awesome Express. You rotten kids!
TÜMÜNÜ GÖR

Saf Su

Saf suyun evlerde, sanayide ve tıpta pek çok kullanım alanı vardır. Uçak motorlarından akvaryumlara, otomobillerin akülerine kadar heryerde saf su kullanımına rastlayabiliriz. Otomotiv sektörü, kozmetik endüstrisi, tekstil sektörü, içecek ve alkollü içecek endüstrisi de saf suyun kullanıldığı yerlerdendir. Hava nemlendirici cihazlar, uyku apnesi hastaları için kullanılan cihazlar ve soğutma sistemlerinde de saf su vardır. Tıpta enjeksiyon esnasında kullanılan ilaç çoğu zaman saf suyla inceltilerek uygulanabilir. Buharlı ütülerde de saf su kullanılır. Bazı laboratuar çalışmaları ya da endüstriyel işlemler iki kere damıtılmış saf su gerektirebilir. Safsu sanayinin her alanında kullanılır. Hertür laboratuvar cihazında Kaplama, boyama sanayiinde, Kalıp yıkama ayırma işinde, Metal sektöründe, Cam sektöründe, Plastik sektöründe, Buhar imalatında, Kimya sektöründe, Elektronik sektöründe, Gıda sektöründe, Safsuyun tadı, kokusu, rengi ve iletkenliği olmadığı için temas ettiği hammaddeye hiçbir etkisi olmaz. Örneğin parfüm imal ediyorsanız parfümünüzün kokusu içindeki sudan etkilenmez saf kalır. Veya yıkama durulama yaptığınız üründe kireç vb. Lekeler oluşmaz. Kısaca safsu imal ettiğiniz ürünün standartının korunmasına yardımcı olur.

Ham suyumuz öncelikle sisteminden geçerek daha sonrasında reverse ozmos cihazımızdan geçerek iletkenliği 10ms düşürülmektedir.ve en son olarak elde ettiğimiz 10 ms suyu anyonik ve katyonik reçineden geçirerek 0 ms saf su elde etmekteyiz. yaklaşık bu söylediğimiz işlem 6 aşamadan oluşmaktadır.

Saf suyun kokusu, tadı ve rengi yoktur. Günümüzde daha düşük maliyetli olduğu için endüstride saf su yerine deiyonize su da kullanılmaya başlanmıştır.